І місце у номінації «Зніми здорово» — заслужена перемога команди ліцею
Щиро вітаємо учнів 6-Б класу та керівника проєкту Коваленко М.В. (майстер кадру — Окунєва А.І.) #ЛіцеюЦентральний з блискучою перемогою та здобуттям І місця 🏆 в обласному конкурсі «Здорове харчування — відповідальність кожного» у номінації «Зніми здорово».
Команда не просто створила яскравий і динамічний відеоролик 🎥, а стала справжнім прикладом та амбасадором здорового способу життя 🍎🥑🥕. Відео «Герої проти цукрового монстра» переконливо довело, що креативність, командна робота та корисні звички можуть поєднуватися у сучасному форматі та надихати інших.
Дякуємо учням і наставникам за ідею, енергію та активну популяризацію культури здорового харчування 💪🏻. Пишаємося вами та бажаємо нових перемог і творчих звершень!


