Перемога у XIV Міжнародному мовно-літературному конкурсі учнівської та студенської молоді імені Тараса Шевченка
Щиро вітаємо ученицю 6-А класу Нікішу Маргариту та вчителя української мови та літератури Баранчук Оксану Степанівну з перемогою на найвищому рівні! Шлях був не легким, але ви гідно його здолали! Пишаємося!!!


