Тиждень знань безпеки життєдіяльності
Війна виснажує нас фізично та психологічно. Попри те, що наша психіка здатна адаптуватися під будь-які складнощі, кожен день бойових дій у рідній країні пережити надзвичайно складно. У цей непростий час варто підтримувати себе, рідних та близьких. Саме тому важливо розвинути нові навички, сформувати стійкі компетенції поведінки дітей під час перебування на вулиці або вдома.
В рамках Тижня знань безпеки життєдіяльності «Дарма не бійся, але стережися!» з 08 по 12 квітня в закладі проводилися різноманітні заходи щодо психологічної підтримки та дій у надзвичайних ситуаціях під час воєнного стану. Це і виховні години, перегляд та обговорення відеофільмів, ігри і вправи для зняття стресу й тривожності, подолання негативних емоцій, тренінги, обговорення в колі, фоточеленджі, фотоквести, STEM - перерви, зустрічі з представниками поліції та ДСНС тощо.
У ході заходів діти поглибили свої знання про вибухонебезпечні предмети та речовини, про їхню загрозу життю та здоров’ю, розробили алгоритм дій при зустрічі з підозрілими предметами. Уміння правильно оцінити ситуацію та обрати порядок дій є дуже важливим для кожної людини. Тому учні вчилися бути відповідальними за своє життя та життя інших людей, здобули потрібні навички та сформували готовність до дій в надзвичайних ситуаціях. Також опрацьовували різні техніки та прийоми, що позбавляють тривоги та стресу, знімають напругу, заспокоюють нервову систему, допомогають зосередитися і швидко відновити психоемоційну рівновагу.
Зустріч з представниками патрульної поліції "Мінна та особиста безпека"
Практичні заняття "Перша домедична допомога в умовах війни"
Акція учнівське самоврядування про покращення ментального здоров'я


